W ramach działań Fundacji organizujemy przedsięwzięcia pobudzające aktywność osób starszych – wydarzenia kulturowe, edukacyjne, warsztatowe przeznaczone dla seniorów, jak również integrujące pokolenia. Wspieramy również akcje charytatywne oraz projekty i inicjatywy w zakresie działalności naukowo-badawczej.

 

SZLACHETNA PACZKA 2020

Nasza Fundacja kolejny raz wspiera łódzkich Seniorów!

 

SZLACHETNA PACZKA 2019

 

 

LAPTOPY DO ZDALNEGO NAUCZANIA

Pomysł z inspirowany reportażem stał się faktem. Laptopów początkowo było 20 lecz nieubłagany upływ czasu zredukował ich ilość do 9. Robert Borowski podjął się tchnięcia w nie nowego życia. Przekazano je do jednej z łódzkich szkół. Wspierajmy się w tym trudnym czasie!

 

DARMOWE STRZYŻENIE DLA SENIORÓW

We współpracy z salonem fryzjerskim JK Beauty Secret Jowita Kucharska-Charkiewicz zrealizowaliśmy akcję bezpłatnego strzyżenia i koloryzacji w symbolicznej cenie 50 zł w świątecznym okresie sezonu 2019. Mamy nadzieję, że to pierwsza, ale nie ostatnia tego typu aktywność. Jowito, dziękujemy!

 

ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE ZABIEGI

Świąteczno-Noworoczne zabiegi pigmentacji i pielęgnacji dla seniorek ufundowane przez Permanent Academy – Barbara Kopiec-Kłyszejko. Dziękujemy!

 

SEANS KINA PLENEROWEGO

Seans kina plenerowego – kino pod chmurką łączy pokolenia! Projekcja filmu “La la Land” – musical nominowany w 14 kategoriach do Oscara. To był wyjątkowy wieczór!

Dołącz do naszych wydarzeń