W ramach działań Fundacji organizujemy przedsięwzięcia pobudzające aktywność osób starszych – wydarzenia kulturowe, edukacyjne, warsztatowe przeznaczone dla seniorów, jak również integrujące pokolenia. Wspieramy również akcje charytatywne oraz projekty i inicjatywy w zakresie działalności naukowo-badawczej.

Szlachetna Paczka 2020. Nasza Fundacja kolejny raz wspiera łódzkich Seniorów.

Szlachetna Paczka 2019.

Laptopy do zdalnego nauczania. Pomysł z inspirowany reportażem stał się faktem. Laptopów początkowo było 20 lecz nieubłagany upływ czasu zredukował ich ilość do 9. Robert Borowski podjął się tchnięcia w nie nowego życia. Przekazano je do jednej z łódzkich szkół. Wspierajmy się w tym trudnym czasie!

Darmowe strzyżenie dla seniorów. We współpracy z salonem fryzjerskim JK Beauty Secret Jowita Kucharska-Charkiewicz zrealizowaliśmy akcję bezpłatnego strzyżenia i koloryzacji w symbolicznej cenie 50 zł w świątecznym okresie sezonu 2019. Mamy nadzieję, że to pierwsza ale nie ostatnia tego typu aktywność. Jowito, dziękujemy!

Świąteczno-Noworoczne zabiegi pigmentacji i pielęgnacji dla seniorek ufundowane przez Permanent Academy – Barbara Kopiec-Kłyszejko. Dziekujemy!

Seans kina plenerowego – kino pod chmurką łączy pokolenia! Projekcja filmu „La la Land” – musical nominowany w 14 kategoriach do Oscara. To był wyjątkowy wieczór!

Dołącz do naszych wydarzeń